Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gentoo

Data dodania:
2016-08-31
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
59
Opis - gentoo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 59 użytkowników pobrało gentoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Gentoo 2008

  Gentoo jest stabilną i darmową dystrybucją, opartą na Linuksie. Jej główna cecha to ogromne możliwości konfiguracji i dostosowania do własnych potrzeb.

 • Gentoo 10

  Gentoo 10 Linux (nazwa pochodzi od angielskiego słowa określającego pingwina białobrewego) jest jedną z dystrybucji systemu operacyjnego Linux.

 • Data dodania:
  2016-08-31
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  59
  Pobierz za darmo gentoo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cinelerra

  Zaawansowany darmowy program do montażu wideo.

 • Kadu 0.10

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

gentoo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 59 użytkowników pobrało gentoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gentoo