Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gadzety

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2963
Opis - gadzety

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 2963 użytkowników pobrało gadzety z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Small Business Publisher 5.1

  Small Business Publisher jest prostym w obsłudze programem pozwalającym projektować między innymi wizytówki, koperty i inne firmowe gadżety.

 • Google Desktop 5.9

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2963
  Pobierz za darmo gadzety . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Thoosje Vista Sidebar 3.1

  Znudził Ci się wygląd pulpitu w systemie XP? Chciałbyś poczuć jakąś odmianę, odświeżyć codzienny widok? Nic bardziej prostszego. Istnieje wiele nakładek i aplikacji, które uatrakcyjnią pulpit XP nieco innym niż standardowy.

 • Google Desktop 5.7.805.16405 PL

  Google Desktop to system wyszukiwania plików i rozbudowany zespół gadżetów usprawniający pracę twojego komputera.

 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

gadzety Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 2963 użytkowników pobrało gadzety z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gadżety