Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

freespace

Data dodania:
2016-08-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
56
Opis - freespace

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-26 już 56 użytkowników pobrało freespace z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • SOL: Exodus

    SOL-Exodus to gra, która ma na celu reanimację gatunku space shooterów. Czy taki zabieg powiedzie się w dzisiejszej rzeczywistości gier komputerowych?

  • Red Faction: Guerilla

    Wkrótce zostanie wydane nowe red faction na pc o podtytule Guerrilla – produkcja firmy Volition, którą od czerwca mogą się cieszyć posiadacze konsoli (opisywaliśmy już na naszych stronach red faction na xbox). Jest to kolejna strzelanka z serii ukazującej się niemal od dekady, tym razem z widokiem trzecioosobowym (TPP). Fabuła najnowszego red faction osadzona jest po raz kolejny na Marsie, gdzie wcielasz się w postać buntownika przeciwstawiającego się organizacji Earth Defense Force.

freespace Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-26 już 56 użytkowników pobrało freespace z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: freespace