Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

free sound recorder 2010

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - free sound recorder 2010

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 47 użytkowników pobrało free sound recorder 2010 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • Audio Recorder for Free

  Audio Recorder for Free to darmowy i prosty w użyciu program do nagrywania dźwięku z karty dźwiękowej. Aplikacja zapisuje pliki w formatach MP3, WMA i WAV.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo free sound recorder 2010 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Power Sound Editor Free 6.3.1

  Power Sound Editor Free to aplikacja przygotowana to nagrywania dźwięku "na żywo", strumieni internetowych i kopiowania płyt winylowych, kaset, płyt cd, dvd etc.

 • Droppix Recorder 2.8

  Droppix Recorder to program do nagrywanie płyt CD, DVD o sporych możliwościach.

 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

free sound recorder 2010 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 47 użytkowników pobrało free sound recorder 2010 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: free sound recorder 2010