Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fraps pl

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
254
Opis - fraps pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 254 użytkowników pobrało fraps pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fraps 2.9.6

  Fraps to narzędzie służące do pomiaru wydajności systemu komputera w grach. Program umożliwia pomiar wydajności kart graficznych (zwraca liczbę klatek na sekundę) obsługuje biblioteki DirectX i OpenGL, umożliwia zapisywanie statystyk, zapis strumienia video oraz zrzutów ekranu.

 • Fraps 3.4.6

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  254
  Pobierz za darmo fraps pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • jakdojade pl

  jakdojade.pl to świetna aplikacja pozwalajaca zaplanować trasę w kilku najwiekszych miastach Polski za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Dostepna na Pobierz.pl zupełnie za darmo!

 • extm3u pl

  Aplikacja do generowania playlisty .m3u z wybranego katalogu.

 • rebot3 pl 1.0.2

  Jest to aplikacja do zmiany nazw plików MP3 zripowanych z płyt Audio CD.

fraps pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 254 użytkowników pobrało fraps pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Fraps PL