Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fraps pelna wersja

Data dodania:
2016-10-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
122
Opis - fraps pelna wersja

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 122 użytkowników pobrało fraps pelna wersja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fraps 2.9.6

  Fraps to narzędzie służące do pomiaru wydajności systemu komputera w grach. Program umożliwia pomiar wydajności kart graficznych (zwraca liczbę klatek na sekundę) obsługuje biblioteki DirectX i OpenGL, umożliwia zapisywanie statystyk, zapis strumienia video oraz zrzutów ekranu.

 • Fraps 3.4.6

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Data dodania:
  2016-10-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  122
  Pobierz za darmo fraps pelna wersja . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • Lefthand FK Pełna Księgowość 1.9-139

  Program wzbogacono o bogaty zbiór dodatkowych modułów umożliwiających m.in. obsługę kadr i płac czy zarządzanie środkami trwałymi.

 • Google Chrome 6.0 Wersja rozwojowa

  Najnowsza wersja przeglądarki firmy Google. Google Chrome 6 w wersji rozwojowej, jest jak twierdzą producenci jeszcze szybsza i wydajniejsza od swojej poprzedniczki.

fraps pelna wersja Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 122 użytkowników pobrało fraps pelna wersja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fraps pelna wersja