Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fraps full

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
287
Opis - fraps full

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 287 użytkowników pobrało fraps full z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fraps 3.4.6

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Fraps 2.9.6

  Fraps to narzędzie służące do pomiaru wydajności systemu komputera w grach. Program umożliwia pomiar wydajności kart graficznych (zwraca liczbę klatek na sekundę) obsługuje biblioteki DirectX i OpenGL, umożliwia zapisywanie statystyk, zapis strumienia video oraz zrzutów ekranu.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  287
  Pobierz za darmo fraps full . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • XnView 1.95 Full

  XnView jest programem do przeglądania grafiki.

 • XnView 1.95.1 Full

  XnView jest programem do przeglądania grafiki.

 • K Lite Codec Pack 4.3.1. Full

  K-Lite Codec Pack w wersji Full to zbór wyspecjalizowanych kodeków dla zaawansowanych użytkowników komputerowych multimediów. (Paczka zawiera również pełen zestaw kodeków z wersji Standard.)

fraps full Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 287 użytkowników pobrało fraps full z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fraps full