Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fraps 2 9 6

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
101
Opis - fraps 2 9 6

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 101 użytkowników pobrało fraps 2 9 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fraps 2.9.6

  Fraps to narzędzie służące do pomiaru wydajności systemu komputera w grach. Program umożliwia pomiar wydajności kart graficznych (zwraca liczbę klatek na sekundę) obsługuje biblioteki DirectX i OpenGL, umożliwia zapisywanie statystyk, zapis strumienia video oraz zrzutów ekranu.

 • Fraps 3.4.6

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  101
  Pobierz za darmo fraps 2 9 6 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ezvid 0.9.4.0

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • PlayClaw 2.1

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Jak zrobić filmik z gry?

  Jak zrobić filmik z gry?Jak zrobic filmik z gry? Jezeli chcemy...

fraps 2 9 6 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 101 użytkowników pobrało fraps 2 9 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fraps 2 9 6