Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

forza horizon

Data dodania:
2014-12-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
60
Opis - forza horizon

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-12-11 już 60 użytkowników pobrało forza horizon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Forza Motorsport 2

    Forza Motorsport 2 to wyścigi samochodowe na Xbox 360 z dopracowaną grafiką i realistyczną symulacją jazdy.

  • Forza Motorsport 3

    W 2005 roku ukazały się wyścigi firmy Microsoft na konsole Xbox o nazwie Forza Motorsport, która teraz jest już dobre rozpoznawana i kojarzona z dobrą symulacją, uwzględniającą wiele możliwości tuningu aut i z rewelacyjną, realistyczną grafiką.

  • Data dodania:
    2014-12-11
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    60
    Pobierz za darmo forza horizon . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Forza Motorsport 3 trailer

    Przedstawiający nową grę Forza Motorsport 3 trailer pokazuje nam jeszcze bardziej niż w sequelu dopracowaną grafikę i realistyczne zachowanie się pojazdów, również tych sterowanych przez sztuczną inteligencję.

  • Forza Motorsport 3 gameplay

    Kolejny trailer przedstawiający nową grę Forza Motorsport 3 pokazuje gameplay, tak jak będzie on widziany przez gracza na konsoli – włączając w to możliwy do włączenia w trzeciej części serii widok z wnętrza pojazdu.

forza horizon Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-12-11 już 60 użytkowników pobrało forza horizon z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: forza horizon