Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fizyka

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
33
Opis - fizyka

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 33 użytkowników pobrało fizyka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • eFizyka 2.01

  eFizyka to program umożliwiający przeprowadzanie wirtualnych doświadczeń fizycznych, przeznaczony dla uczniów, nauczycieli, szkół i uczelni oraz wszystkich interesujących się fizyką.

 • Stellarium 0.9.1

  Stellarium to aplikacja będąca symulatorem planetarium.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  33
  Pobierz za darmo fizyka . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KmPlot 4.6.1

  Ciekawy program matematyczny przeznaczony do rysowania funkcji.

 • Ryzyk fizyk 1.0

  Ryzyk Fizyk jest to program zawierający zbiór wielu wzorów fizycznych z możliwością szukania i drukowania.

 • Maxima 5.25.1

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

fizyka Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 33 użytkowników pobrało fizyka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fizyka