Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

firebird

Data dodania:
2016-08-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
59
Opis - firebird

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 59 użytkowników pobrało firebird z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Firebird 2.1.1

  Firebird to relacyjna baza danych charakteryzująca się szybkością działania.

 • Firebird 2.5

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Data dodania:
  2016-08-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  59
  Pobierz za darmo firebird . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Firebird 2.1.3

  Firebird (zwany czasem błędnie Firebird SQL) jest systemem obsługi relacyjnych baz danych, zgodny ze standardem ANSI SQL-92. Obok MySQL i PostgreSQL, Firebird to najpopularniejszy wolnodostępny program do zarządzania bazą danych.

 • IBExpert Developer Studio 2008.08.03

  IBExpert - to program do tworzenia i kompleksowego zarządzania bazami danych. Aplikacja oferuje przejrzysty interfejs dzięki czemu jest niezwykle łatwa w obsłudze.

 • Faktury Express 8.25

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

firebird Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 59 użytkowników pobrało firebird z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: firebird