Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

firebird 2 0 server manager

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
393
Opis - firebird 2 0 server manager

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 393 użytkowników pobrało firebird 2 0 server manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Firebird 2.1.1

  Firebird to relacyjna baza danych charakteryzująca się szybkością działania.

 • Firebird 2.1.3

  Firebird (zwany czasem błędnie Firebird SQL) jest systemem obsługi relacyjnych baz danych, zgodny ze standardem ANSI SQL-92. Obok MySQL i PostgreSQL, Firebird to najpopularniejszy wolnodostępny program do zarządzania bazą danych.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  393
  Pobierz za darmo firebird 2 0 server manager . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Firebird 2.5

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Teamspeak Server 2

  Teamspeak Server jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • VMware Server 1.0.5

  VMware Server to popularny pakiet do wirtualizacji systemów.

firebird 2 0 server manager Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 393 użytkowników pobrało firebird 2 0 server manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: firebird 2 0 server manager