Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fingerprint sensor

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
54
Opis - fingerprint sensor

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 54 użytkowników pobrało fingerprint sensor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • osd_sens 1.0b1

  Jest to niewielki program pokazujący temperaturę urządzeń.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  54
  Pobierz za darmo fingerprint sensor . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • XSensors 0.60

  XSensors odczytuje dane z sensorów płyty głównej.

 • G off Display 1.0 (WM)

  G-off display to prosty program pozwalający na automatyczne wyłączenie ekranu w momencie kiedy telefon zostanie obrócony wyświetlacze do dołu.

 • G DATA TotalCare 2012

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

fingerprint sensor Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 54 użytkowników pobrało fingerprint sensor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fingerprint sensor