Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

finereader 10

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - finereader 10

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 28 użytkowników pobrało finereader 10 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • ABBY FineReader 6.0

  Spolszczenie aplikacji, rozpoznającej zeskanowany tekst (wersja 6.0)

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo finereader 10 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ABBYY FineReader Home 9 0

  Pobierz ABBYY FineReader Home 9.0 za darmo. ABBYY FineReader Home 9.0 służy do przekształcania zeskanowanych dokumentów do wersji edytowalnej. Program działa po polsku. Download innych aplikacji za free na pobierz.pl.

 • ABBYY FineReader Professional 11.0

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • ABBYY FineReader Express Edition for Mac

  ABBYY FineReader Express Edition for Mac to edycja doskonałego program do przerabiania grafiki do formy edytowalnej, przeznaczona na komputery Mac. Pozwala na precyzyjne przekształcenie dokumentów drukowanych, dokumentów prawnych, plików PDF.

finereader 10 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 28 użytkowników pobrało finereader 10 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: finereader 10