Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fim

Data dodania:
2016-09-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
80
Opis - fim

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-14 już 80 użytkowników pobrało fim z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • FIM Motocross World Championship

    FIM Motocross World Championship to nachodząca gra, która powinna zainteresować szczególnie wszystkich miłośników motocrossu. W przeciwieństwie do innych tytułów, prezentujących ten sport, mamy tu do czynienia z realistycznym modelem jazdy.

  • Speedway Liga

    Speedway Liga to symulator wyścigów żużlowych, który można śmiało traktować jako wirtualny ukłon wobec tej bardzo popularnej w naszym kraju dyscypliny sportowej. Można powiedzieć, że ze wszystkich lig w Polsce to właśnie Speedway Ekstraliga, może śmiało nosić miano najlepszej tego typu ligi na świecie, skupiającej najlepszych zawodników, nie tylko z Polski.

fim Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-14 już 80 użytkowników pobrało fim z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fim