Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fedora

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
33
Opis - fedora

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 33 użytkowników pobrało fedora z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fedora 9 (i686)

  Fedora to dystrybucja oparta na Linuks Red Hat, celem Fedory jest dostarczanie w swoich dystrybucjach najnowszego, wolnego oprogramowania.

 • KDE 4.3

  KDE to znakomite środowisko graficzne, niezwykle popularne w systemach Linux.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  33
  Pobierz za darmo fedora . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • UNetbootin 5.63

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Cinelerra

  Zaawansowany darmowy program do montażu wideo.

 • Acronis Backup & Recovery 10

  Acronis Backup & Recovery 10 jest programem pozwalającym tworzyć kopie zapasowe i odzyskiwać dane, który zastąpi rodzinę produktów Acronis True Image.

fedora Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 33 użytkowników pobrało fedora z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: fedora