Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

farma

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1592
Opis - farma

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 1592 użytkowników pobrało farma z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Odlotowa Farma 3

  Odlotowa Farma 3 to gra przeznaczona dla młodszych użytkowników komputera, jednak z pewnością i starsi z przyjemnością spędzą przy niej trochę czasu.

 • The Legend of Crystal Valley

  Główną bohaterką gry jest dziewczyna imieniem Ewa. Pewnego dnia otrzymuje ona list od mieszkającego na odludziu ojca. Zaniepokojona, jedzie go odwiedzić, lecz okazuje się, że znikł, zaś farma, na której mieszkał, jest przejściem do innego, dziwnego świata. Ewa, szukając swego ojca, przekracza granicę i zagłębia się w odmiennej rzeczywistości, która na myśl może przywodzić Alicję w Krainie Czarów.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1592
  Pobierz za darmo farma . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Super Farmer

  Gra Super Farmer to produkcja, która może przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom komputera. Tytuł ten daje nam możliwość spróbowania swych sił w charakterze rolnika.

farma Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 1592 użytkowników pobrało farma z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: farma