Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

faraon i kleopatra

Data dodania:
2013-03-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1190
Opis - faraon i kleopatra

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-08 już 1190 użytkowników pobrało faraon i kleopatra z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Faraon

  Gra Faraon pozwoli Ci zapisać swoją kartę historii starożytnego Egiptu. Jeśli się postarasz, ludzie będą Cię wspominać latami. Jeśli jednak zawiedziesz, narazisz się nie tylko im ale też bogom.

 • Kleopatra: Królowa Nilu

  Dzięki dodatkowi Kleopatra: Królowa Nilu możesz jeszcze raz powrócić do starożytnego Egiptu i wcielić się we władcę, który staje przed szeregiem wyzwań. Troszcząc się o swych poddanych, musi dbać jednocześnie o przychylność bóstw i rozwój miasta.

 • Data dodania:
  2013-03-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1190
  Pobierz za darmo faraon i kleopatra . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

 • Kleopatra: Królowa Nilu kody

  Kody do Kleopatra: Królowa Nilu

 • Kleopatra: Królowa Nilu Patch 2 1

  Patch do Kleopatra: Królowa Nilu

faraon i kleopatra Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-08 już 1190 użytkowników pobrało faraon i kleopatra z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: faraon i kleopatra