Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

far cry

Data dodania:
2016-10-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1779
Opis - far cry

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-14 już 1779 użytkowników pobrało far cry z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Far Cry

  Przypominamy, jak wyglądała pierwsza część rewelacyjnej gry FPP pt. Far Cry, która przenosiła gracza na archipelag naprawdę imponujących wysp tropikalnych. Te skrywały w sobie niemałe tajemnice, niekoniecznie natury turystycznej.

 • Far Cry 2

  Far Cry 2 to kontynuacja popularnej strzelanki, tym razem osadzona w realiach Afryki.

 • Data dodania:
  2016-10-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1779
  Pobierz za darmo far cry . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Far Cry 3

  Jak dotąd ukazały się dwie gry sygnowane nazwą Far Cry. Obydwie cieszyły się dość dużą popularnością na świecie, głównie dzięki rozległemu obszarowi do eksploracji i świetnej, realistycznej grafice.

 • Far Cry 2

  Far Cry 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku gry akcji Far Cry. Warto odnotować, że obie części zyskały sobie dużą sympatię i przychylność, zarówno ze strony krytyków, jak i graczy. W części pierwszej akcja toczyła się na wyspie na Pacyfiku, drugi epizod serii przenosi nad na Czarny Ląd.

 • Far Cry 3 Gameplay

  Gameplay gry Far Cry 3 pozwala przekonać się, że twórcy dostrzegli błędy jakie popełnili przy tworzeniu poprzedniej części gry. W najnowszej odsłonie, ponownie trafiamy na rajską wyspę, która jednak wbrew pierwszemu wrażeniu, nie jest oazą spokoju.

far cry Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-14 już 1779 użytkowników pobrało far cry z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Far Cry