Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fallout tactics brotherhood of steel

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
135
Opis - fallout tactics brotherhood of steel

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 135 użytkowników pobrało fallout tactics brotherhood of steel z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

  Dzięki grze Fallout Tactics zobaczysz jak może wyglądać świat po masowym użyciu broni jądrowej. Naszym zadaniem jest przetrwać w tym świecie, wykorzystując do tego celu wszelkie dostępne sposoby.

 • Fallout 3: Broken Steel

  Broken Steel kontynuuje opowieść z podstawki Fallout 3. Przedstawia dzieje walczącego z Enklawą Bractwa Stali. I to właśnie Bractwo szykuje nową broń – Działo Tesli. Zadaniem gracza jest pomoc w tym przedsięwzięciu. Bohaterem prowadzonym w Broken Steel Fallout będzie ta sama postać, jaka skończyła podstawkę. Otrzyma ona możliwość awansu do trzydziestego poziomu. Poza tym mamy w dodatku do Fallout 3 dużo materiałów addon. Pojawiają się nowi przeciwnicy, silniejsze bronie i nowe przedmioty. Czyli dostajemy jeszcze więcej zabawy, która zyskała sobie rzesze fanów na całym świecie.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  135
  Pobierz za darmo fallout tactics brotherhood of steel . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fallout 3: Broken Steel trailer

  Filmik ukaże Ci walkę pomiędzy Enklawą a Bractwem oraz kilka ważnych dla fabuły osób, ponadto będziesz również mieć okazję ujrzenia nowych przeciwników, jacy pojawiają się dzięki dodatkowi.

 • Magic: The Gathering Tactics

  Magic: The Gathering – Tactics game to kolejna próba przeniesienia na ekrany komputerów i monitory konsol popularnej gry karcianej, znanej także w naszym kraju. Tym razem za wirtualną adaptację gry wzięło się Sony Online Entertainment, czyli producent odpowiedzialny za olbrzymie światy gry mmorpg EverQuest.

 • Magic: The Gathering Tactics trailer

  Trailer Magic: The Gathering – Tactics to pierwsza rzecz, jaką ukazało Sony Online Entertainment, a która dotyczy wirtualnej adaptacji popularnej kolekcjonerskiej gry karcianej.

fallout tactics brotherhood of steel Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 135 użytkowników pobrało fallout tactics brotherhood of steel z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Fallout Tactics: Brotherhood of Steel