Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fallout 3 broken steel

Data dodania:
2016-07-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1579
Opis - fallout 3 broken steel

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-14 już 1579 użytkowników pobrało fallout 3 broken steel z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Fallout 3: Broken Steel

  Broken Steel kontynuuje opowieść z podstawki Fallout 3. Przedstawia dzieje walczącego z Enklawą Bractwa Stali. I to właśnie Bractwo szykuje nową broń – Działo Tesli. Zadaniem gracza jest pomoc w tym przedsięwzięciu. Bohaterem prowadzonym w Broken Steel Fallout będzie ta sama postać, jaka skończyła podstawkę. Otrzyma ona możliwość awansu do trzydziestego poziomu. Poza tym mamy w dodatku do Fallout 3 dużo materiałów addon. Pojawiają się nowi przeciwnicy, silniejsze bronie i nowe przedmioty. Czyli dostajemy jeszcze więcej zabawy, która zyskała sobie rzesze fanów na całym świecie.

 • Fallout 3: Broken Steel trailer

  Filmik ukaże Ci walkę pomiędzy Enklawą a Bractwem oraz kilka ważnych dla fabuły osób, ponadto będziesz również mieć okazję ujrzenia nowych przeciwników, jacy pojawiają się dzięki dodatkowi.

 • Data dodania:
  2016-07-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1579
  Pobierz za darmo fallout 3 broken steel . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

  Dzięki grze Fallout Tactics zobaczysz jak może wyglądać świat po masowym użyciu broni jądrowej. Naszym zadaniem jest przetrwać w tym świecie, wykorzystując do tego celu wszelkie dostępne sposoby.

 • The Broken Hourglass

  The Broken Hourglass to bez wątpienia ciekawy produkt, który przypomina nam czasy klasycznych gier RPG.

 • Naruto: The Broken Bond

  Pobierz Naruto: The Broken Bond za free i przekonaj się jak wygląda bardzo dobra gra przygodowa oparta na motywach popularnego anime. Opis Naruto: The Broken Bond za darmo znajdziecie na pobierz.pl

fallout 3 broken steel Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-14 już 1579 użytkowników pobrało fallout 3 broken steel z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Fallout 3: Broken Steel