Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

expressivo

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1467
Opis - expressivo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1467 użytkowników pobrało expressivo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Bestplayer 2.04

  Nowa wersja bardzo dobrego i popularnego kilka lat temu odtwarzacza plików multimedialnych. Program w nowej odsłonie pozwala na odtwarzanie płyt DVD, filmów muzyki, radia i telewizji.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1467
  Pobierz za darmo expressivo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ALLPlayer 3.2

  ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (np. DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB...). Oczywiście odtwarza także filmy DVD.

expressivo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1467 użytkowników pobrało expressivo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: expressivo