Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

etos zawodowy pracownikow socjalnych

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
138
Opis - etos zawodowy pracownikow socjalnych

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 138 użytkowników pobrało etos zawodowy pracownikow socjalnych z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Gratyfikant GT 1.17

  Gratyfikant GT jest przeznaczony dla działów kadr i płac w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych.

 • Gratyfikant GT 1.18

  Gratyfikant GT jest przeznaczony dla działów kadr i płac w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  138
  Pobierz za darmo etos zawodowy pracownikow socjalnych . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Elektroniczna lista obecności 1.6

  Elektroniczna lista obecności ma za zadanie automatyczne kontrolowanie i analizowanie czasu pracy w firmie.

 • ORGANIZER PRACY PL+ 1.0

  Organizer Pracy PL+ to łatwe zarządzanie zadaniami w firmie oraz sprawna organizacja i podział zadań między pracowników, jak również wnikliwy sposób raportowania i analizy toczących się działań.

 • RP Rozliczenie Płac dla Windows 1.21.A

  RP Rozliczenie Płac to program stworzony po to, by ułatwić przedsiębiorcom z sektora MSP obsługę kadr, zarządzanie danymi pracowników oraz płacami.

etos zawodowy pracownikow socjalnych Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 138 użytkowników pobrało etos zawodowy pracownikow socjalnych z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: etos zawodowy pracownikow socjalnych