Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

epub

Data dodania:
2016-09-02
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
243
Opis - epub

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-02 już 243 użytkowników pobrało epub z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • FBReader (Android) 1 1 10

  FBReader to aplikacja, która w Polsce nie zyskała jeszcze wielu zwolenników. Ta wersja programu FBReader to klon FBReader napisanego w języku JAVA narzędzia służącego do odczytywania elektronicznych dokumentów (jak np. pdf) w formatach epub, oeb lub fb2(.zip).

 • Aldiko Book Reader

  Aldiko Book Reader to jeden z najpopularniejszych, darmowych czytników książek elektronicznych przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Data dodania:
  2016-09-02
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  243
  Pobierz za darmo epub . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Moon+ Reader 1.9

  Moon+ Reader to kolejny już, darmowy e-book reader dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Jego najważniejsze zalety to obsługa wielu formatów książek elektronicznych oraz szerokie możliwości personalizacji.

 • Calibre 0.9

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

epub Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-02 już 243 użytkowników pobrało epub z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: epub