Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
39
Opis - ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 39 użytkowników pobrało ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CRM Berberis Minima 5.0.0.5

  CRM Berberis Minima to ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna odmiana programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - Systemu Berberis firmy BMS Creative.

 • CRM Berberis Minima 3.0.7.6

  CRM Berberis Minima został stworzony na bazie naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Program przeznaczony jest do pracy na jednym stanowisku komputerowym.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  39
  Pobierz za darmo ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CRM Berberis MultiMinima 5.0.0.5

  CRM Berberis MultiMinima to jedna z wersji naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Podobnie jak Minima jest ona wyposażona w funkcje niezbędne do prowadzenia ewidencji kontrahentów, rejestrowania i planowania działań, tworzenia grup marketingowych, czy wysyłania korespondencji seryjnej.

 • xTime Project 4.6

  xTime Project 4.6 jest programem wspomagającym zarządzanie projektami.

 • Merlin 2.7

  Merlin 2.7 to aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami.

ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 39 użytkowników pobrało ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ekonomika zarzadzanie przedsiebiorstwem agrobiznesie