Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

edward

Data dodania:
2016-09-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
78
Opis - edward

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 78 użytkowników pobrało edward z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Alone in the Dark: The New Nightmare

    Alone in the Dark: The New Nightmare to produkcja będąca efektem połączonych sił Darkworks, Spiral House i Pocket Studios. Wydana w 2001 roku przez Infogrames, należy do gatunku gier akcji. Przeznaczona jest na platformy Sega Dreamcast, Playstation, Playstation 2 i Nintendo Game Boy Color.

  • Alone in the Dark 4 The New Nightmare

    Alone in the Dark 4 The New Nightmare to zgodnie z nazwą czwarta część doskonale znanej posiadaczom pc serii Alone in the Dark. Ponownie będziemy mieli okazję pokierować krokami Edwarda Carnby’ego, a po raz pierwszy od „jedynki” mamy również drugą postać.

edward Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 78 użytkowników pobrało edward z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: edward