Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

easy wallpaper changer

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - easy wallpaper changer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 47 użytkowników pobrało easy wallpaper changer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Easy Wallpaper Changer

  Czym jest darmowy program Easy Wallpaper Changer? Ta bezpłatna aplikacja pozwala Ci na szybką i łatwą zmianę tapety pulpitu. Ten niewielki programik pomoże Ci dokonać tego za pomocą zaledwie paru kliknięć. A jaka różnica między nim a standardową zmianą tapety w Windows? Ano taka, że możesz dzięki niemu ustawić losową zmianę tapety - sam wybierasz foldery, z których będzie ona losowana, a także co jaki czas ma być dokonywana zmiana.

 • Flash Wallpaper Maker 2.03

  Flash Wallpaper Maker jest programem umożliwiającym tworzenie wygaszaczy ekranu z plików FLA.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo easy wallpaper changer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd)

  Wallpaper Manager służy do automatycznej zmiany tapety na ekranie naszego telefonu.

 • Font Changer 1 8 5

  Font Changer to prosty w działaniu program który pozwala na zmianę czcionek sztywno zapisanych w systemie na nowe i bardziej urozmaicone.

 • Attribute Changer 6.10c

  Attribute Changer to darmowa aplikacja służąca do zmiany atrybutów plików w systemie Windows. Program pozwala również na zmianę atrybutów katalogów. Attribute Changer integruje się w powłoką Windows, wystarczy więc wybrać z menu kontekstowego pliku komendę „change attributes”.

easy wallpaper changer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 47 użytkowników pobrało easy wallpaper changer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: easy wallpaper changer