Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dzwonek

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
636
Opis - dzwonek

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 636 użytkowników pobrało dzwonek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

 • Free MP3 Ringtone Maker 2.4

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  636
  Pobierz za darmo dzwonek . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • MP3 Cutter 0 8 7

  MP3 Cutter to nie wielka aplikacja służąca do obcinania plików mp3, które następnie mogą posłużyć jako dzwonek.

 • Ringtone Maker 0 2 4

  Jeszcze nigdy tworzenie dzwonków na telefon nie było tak proste! Dzięki aplikacji Ringtone Maker stworzysz dzwonek, alarm czy dźwięk powiadomienia wprost z pliku Mp3, Wav, AAC/MP4 lub 3GPP/AMR.

 • VITO RingtoneEditor 1.22 (Smartphone 2003/5.0)

  Program VITO RingtoneEditor stworzony pod platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób kreatywnych. Narzędzie umożliwia tworzenie własnych dzwonków, odbywa się to w prosty i przejrzysty sposób.

dzwonek Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 636 użytkowników pobrało dzwonek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dzwonek