Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dzwieki

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2119
Opis - dzwieki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 2119 użytkowników pobrało dzwieki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • cmix

  cmix jest "językiem" do tworzenie i modyfikowania plików muzycznych.

 • Moo 1.0

  Moo to zabawna aplikacja sprawiająca, że iPhone wydaje “muczące” dźwięki, kiedy się nim porusza.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2119
  Pobierz za darmo dzwieki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • White Noise Lite 2.0 (iPhone)

  White Noise Lite generuje różnego rodzaju dźwięki, mające relaksować, uspokajać lub przeciwnie – pobudzać.

 • Fart Machine 2.0 (WM)

  Fart Machine to nie wielka i napisana w humorystycznym tonie aplikacja, która umożliwia odtwarzanie na telefonie dźwięki imitujące puszczanie bąków.

 • TlenPlus 5.12

  TlenPlus to zmodyfikowana wersja popularnego komunikatora Tlen. Program został wzbogacony o nowe funkcje a są w nich: skórki, ikony, zestawy emotikonek, style rozmów, dźwięki czy pluginy. W każdej chwili można TlenPlus odinstalować i powrócić do podstawowej wersji programu Tlen.

dzwieki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 2119 użytkowników pobrało dzwieki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dźwięki