Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

duty calls

Data dodania:
2016-08-02
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
97
Opis - duty calls

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-02 już 97 użytkowników pobrało duty calls z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Duty Calls

  Duty Calls to gra niezwykła, która z pewnością zainteresuje miłośników pierwszoosobowych strzelanek spod znaku Battlefielda czy też oczywiście Call of Duty. Jest o mianowicie parodia tej drugiej serii, za której powstanie odpowiada polskie studio People Can Fly.

 • Fake Calls 1.0 (iPhone)

  Fake Calls służy do symulowania przychodzących połączeń telefonicznych.

 • Data dodania:
  2016-08-02
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  97
  Pobierz za darmo duty calls . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.

 • Call of Duty 2

  Call of Duty teraz dostępne także na urządzenia przenośne.

 • Heavy Duty

  Heavy Duty game to futurystyczna gra akcji, w której będziemy mieli okazję sterować olbrzymim robotem bojowym. Premiera gry Heavy Duty przewidziana jest na grudzień 2009 roku, warto więc przyjrzeć się jej, aby widzieć, co nas czeka.

duty calls Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-02 już 97 użytkowników pobrało duty calls z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: duty calls