Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

droid

Data dodania:
2016-09-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
195
Opis - droid

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 195 użytkowników pobrało droid z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Air Droid

  AirDroid to intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do bezprzewodowego połączenia komputera z urzadzeniem pracujacym pod przewodnictwem systemu Android. Pozwala na przesyłanie plików, synchronizację danych i korzystanie z niektórych funkcji telekomunikacyjnych (np. wysyłanie wiadomości SMS)

 • Droid Overclock 2 1 1

  Droid Overclock jest kolejną aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu.

 • Data dodania:
  2016-09-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  195
  Pobierz za darmo droid . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CycleDroid – licznik rowerowy 1.5

  CycleDroid to aplikacja mobilna, która zmieni nasz smartfon w profesjonalny komputer rowerowy. Poza standardowymi opcjami oferowanymi przez typowe liczniki rowerowe dostaniemy dostęp do szeregu innych danych generowanych za pośrednictwem odbiornika GPS.

 • DroidSurfing 1 2 1

  DroidSurfing to kolejna wersja całkowicie darmowej przeglądarki na systemy Android.

 • StegDroid Alpha 0 6

  StegDroid Alpha to program, który służy do rejestracji ścieżki audio z zakodowanym tekstem w pliku.

droid Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 195 użytkowników pobrało droid z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: droid