Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

drogi

Data dodania:
2016-09-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
63
Opis - drogi

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 63 użytkowników pobrało drogi z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • BitDefender Antivirus 2013

  BitDefender Antivirus Plus jest rozbudowanym narzędziem do ochrony komputera. Program składa się z antywirusa, firewalla, narzędzia antyspamowego, narzędzia do usuwania rootkitów i skanera ruchu internetowego.

 • Data dodania:
  2016-09-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  63
  Pobierz za darmo drogi . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Garden Composer 3D PLUS

  Garden Composer 3D PLUS to znany i sprawdzony, używany również przez profesjonalistów program służący do projektowania ogrodów i innych terenów zielonych.

 • Magix Photo Designer 7.0.1.1

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • WorldWide Telescope 2.2

  WorldWide Telescope czyli najlepsze obserwatoria astronomiczne świata w twoim komputerze.

drogi Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 63 użytkowników pobrało drogi z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: drogi