Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

droga eldorado

Data dodania:
2016-10-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
198
Opis - droga eldorado

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-07 już 198 użytkowników pobrało droga eldorado z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Settlers 7: Droga do Królestwa

  The Settlers to seria gier strategiczno-ekonomicznych, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Od ponad dekady cieszy się uznaniem graczy, a jej pierwsza odsłona była dostępna nie tylko na PC, ale również na Amidze.

 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

 • Data dodania:
  2016-10-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  198
  Pobierz za darmo droga eldorado . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Settlers 7: Droga do Królestwa Patch

  Patch do najnowszej, siódmej już części popularnej serii gier strategicznych, zatytułowanej The Settlers 7: Droga do Królestwa. Zestaw poprawek i udogodnień dla gracza w jednym pliku.

 • Trailer do The Settlers 7: Droga do Królestwa

  Trailer do The Settlers 7: Droga do Królestwa to filmik przedstawiający długo wyczekiwaną, kolejną odsłonę świetnej serii strategiczno-ekonomicznej, która od lat cieszy się uznaniem fanów na całym świecie.

 • The Settlers 7: Droga do Królestwa kody

  W The Settlers 7: Paths to a Kingdom kody ułatwiające rozgrywkę działają po wciśnięciu ENTER w trakcie gry - powinno wyświetlić się nowe okno.

droga eldorado Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-07 już 198 użytkowników pobrało droga eldorado z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: droga eldorado