Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dosbox

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
489
Opis - dosbox

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 489 użytkowników pobrało dosbox z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DosBox 0.72

  DosBox 0.72 to darmowy emulator środowiska systemu DOS, pozwala uruchomić niemal wszystkie stare gry!

 • DOSBox 0.73

  Jeśli chcesz przypomnieć sobie przeżycia z dawnych lat i uruchomić starą grę lub program a twój nowy Windows odmawia współpracy, potrzebujesz programu DOSBox. DOSBox jest emulatorem systemu operacyjnego DOS.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  489
  Pobierz za darmo dosbox . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DOSBox 0.74

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • DOSBox linux

  Z pewnością wielu dzisiejszych użytkowników komputerów zaczynało swoje przygody z wirtualnym światem w czasach 8-bitowców, a potem 16-bitowych Amig i Atari ST. Niejednemu z nich został sentyment do starych gier i programów.

 • DOSBox 0 73

  Spolszczenie do programu DOSBox, darmowego emulatora środowiska systemu DOS. DOSBox pozwala uruchomić niemal każdą starą grę czy program.

dosbox Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 489 użytkowników pobrało dosbox z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: DosBox