Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dodatkowe maszyny

Data dodania:
2016-08-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
44
Opis - dodatkowe maszyny

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 44 użytkowników pobrało dodatkowe maszyny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • keyTouch 2.4.1

  Za pomocą programu keyTouch przypiszemy klawiszom klawiatury dodatkowe funkcje.

 • CustomizeGoogle 0.73

  CustomizeGoogle to rozszerzenie do Firefoksa, które rozszerza możliwości wyszukiwania Google o dodatkowe informacje (np. odnośniki do Yahoo, Ask, MSN itp.) i usuwa niechciane informacje (reklamy i spam). Wszystkie opcje rozszerzenia są konfigurowalne.

 • Data dodania:
  2016-08-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  44
  Pobierz za darmo dodatkowe maszyny . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Dark Room

  Dark Room to pełnoekranowy edytor tekstu, dzięki któremu użytkownik komputera może poczuć się jak prawdziwy pisarz. Celowy minimalizm programu kojarzy się ze szlachetną prostotą maszyny do pisania - na ekranie widać tylko tekst.

 • VirtualBox OSE 1.6.2

  VirtualBox OSE to bardzo popularny wśród użytkowników domowych program do wirtualizacji.

 • Avant Browser 11.7 Build 23

  Avant Browser jest nakładką na przeglądarkę Internet Explorer oferującą dodatkowe funkcje.

dodatkowe maszyny Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 44 użytkowników pobrało dodatkowe maszyny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dodatkowe maszyny