Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dodatki plug in

Data dodania:
2016-08-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
43
Opis - dodatki plug in

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 43 użytkowników pobrało dodatki plug in z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DjVu Browser Plug in 6.1.1

  DjVu Browser Plug-in 6.1.1 to przeglądarka dokumentów DjVu.

 • DeFX plug in for XMMS 0.9.9

  Jest to procesor efektów do odtwarzacza XMMS dodający nowe efekty.

 • Data dodania:
  2016-08-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  43
  Pobierz za darmo dodatki plug in . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Link200

  Link200 to program, aktualizujący zawartość zakładek i ulubionych stron w przeglądarkach Mozilla Firefox, Internet Explorer i Netscape.

 • AmpView 3.3

  AmpView to wtyczka do programu Total Commander, za pomocą której możemy odtwarzać pliki z muzyką.

 • AdSweep 2.0.3

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

dodatki plug in Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 43 użytkowników pobrało dodatki plug in z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dodatki plug in