Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dodatki nawigacji

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
199
Opis - dodatki nawigacji

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 199 użytkowników pobrało dodatki nawigacji z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sygic: GPS Navigation

  Sygic: GPS Navigation to najpopularniejsza na świecie nawigacja offline dla systemu Android.

 • Navi Expert 1.4.0.0

  Navi Expert - popularna nawigacja GPS teraz także w wersji dla Windows Phone. Program oferujesz szereg darmowych funkcji, które pomogą użytkownikowi bezpiecznie dotrzeć do celu.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  199
  Pobierz za darmo dodatki nawigacji . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

 • SmartComGPS for UIQ

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

dodatki nawigacji Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 199 użytkowników pobrało dodatki nawigacji z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dodatki nawigacji