Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dodatki mozilli

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
164
Opis - dodatki mozilli

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 164 użytkowników pobrało dodatki mozilli z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • IE Tab 1.5

  Rozszerzenie z Tajwanu dla wszystkich fanów Mozilli. Internet Explorer otwierany w kartach Mozilli, SeaMonkey, Firefoksa i Flocka.

 • NoScript 1.8.2.8

  Najlepsze zabezpieczenia dla przeglądarek Mozilli! NoScript pozwala blokować wykonywanie skryptów JavaScript i apletów Java na stronach internetowych.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  164
  Pobierz za darmo dodatki mozilli . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ColorZilla for Firefox 2.6.1

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

dodatki mozilli Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 164 użytkowników pobrało dodatki mozilli z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dodatki mozilli