Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

do glosu

Data dodania:
2013-03-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
24
Opis - do glosu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-01 już 24 użytkowników pobrało do glosu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • AV Voice Changer Software Diamond 7.0.46

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • Data dodania:
  2013-03-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  24
  Pobierz za darmo do glosu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • Surprise! Sounder 1.00

  Surprise! Sounder pozwala zmienić głos podczas rozmowy przez telefon.

 • VisioVoice 1.2

  VisioVoice 1.2 to aplikacja umożliwiająca osobom niewidomym lub niedowidzącym korzystanie z komputera.

do glosu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-01 już 24 użytkowników pobrało do glosu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: do głosu