Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

direct connect

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
113
Opis - direct connect

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 113 użytkowników pobrało direct connect z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Direct Connect 2.20

  Direct Connect to program do wymiany plików w sieci P2P. Jest pewną odmianą klienta FTP, ale o znacznie większych możliwościach.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  113
  Pobierz za darmo direct connect . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Creative Sound Blaster SB Connect

  Po kliknieciu w butt...SB ConnectCreative

 • DC++ 0.810

  Bezpłatny program służący do bezpośredniej wymiany plików w oparciu z tzw. huby. DC++ jest alternatywą dla Direct Conecta. Program umożliwia wyszukiwanie ściąganie i udostępniani plików. (np. mp3, filmów, gier, programów)

direct connect Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 113 użytkowników pobrało direct connect z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: direct connect