Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

desktop sidebar

Data dodania:
2016-08-31
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
51
Opis - desktop sidebar

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 51 użytkowników pobrało desktop sidebar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Desktop Sidebar 1.05 Build 116

  W Internecie istnieje wiele aplikacji, służących zwiększeniu funkcjonalności przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych i narzędzi. Jedną z nich jest dostępna za free Desktop Sidebar.

 • Thoosje Vista Sidebar 3.1

  Znudził Ci się wygląd pulpitu w systemie XP? Chciałbyś poczuć jakąś odmianę, odświeżyć codzienny widok? Nic bardziej prostszego. Istnieje wiele nakładek i aplikacji, które uatrakcyjnią pulpit XP nieco innym niż standardowy.

 • Data dodania:
  2016-08-31
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  51
  Pobierz za darmo desktop sidebar . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Outlook on the Desktop 2.0

  Outlook on the Desktop jest bezpłatną aplikacją pomagającą w efektywniejszym wykorzystaniu Microsoft Outlook Calendar.

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Double Desktop 2.0

  Dostępny za darmo Double Desktop to ciekawa aplikacja, która pozwoli Ci zmienić w dość niecodzienny sposób swój system operacyjny. Jak? Mianowicie doda do niego drugi pulpit, na który możesz również wrzucać skróty, foldery i inne rzeczy.

desktop sidebar Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-31 już 51 użytkowników pobrało desktop sidebar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: desktop sidebar