Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

desktop binder

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
139
Opis - desktop binder

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 139 użytkowników pobrało desktop binder z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Outlook on the Desktop 2.0

  Outlook on the Desktop jest bezpłatną aplikacją pomagającą w efektywniejszym wykorzystaniu Microsoft Outlook Calendar.

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  139
  Pobierz za darmo desktop binder . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Double Desktop 2.0

  Dostępny za darmo Double Desktop to ciekawa aplikacja, która pozwoli Ci zmienić w dość niecodzienny sposób swój system operacyjny. Jak? Mianowicie doda do niego drugi pulpit, na który możesz również wrzucać skróty, foldery i inne rzeczy.

 • Desktop Earth 2.1.1

  Masz ochotę od czasu do czasu zmienić wygląd swojego pulpitu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie Desktop Earth za free. Ta prosta, a ciekawa aplikacja pozwala na zamienienie pulpitu w obraz Ziemi.

 • Desktop Notes 1.0

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

desktop binder Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 139 użytkowników pobrało desktop binder z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: desktop binder