Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

delegacje

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
62
Opis - delegacje

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 62 użytkowników pobrało delegacje z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • Biuro 2008.04.01

  Specjalny program do drukowania podstawowych dokumentów w biurze i firmie.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  62
  Pobierz za darmo delegacje . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Druczek 2008.04.01

  Druczek 2008 to program do prowadzenia własnej firmy.

 • Super Księga Podatkowa 8.0

  Super Księga Podatkowa to znany na rynku program księgowo-podatkowy z modułem Płace i ZUS oraz Fakturowanie lub miniMagazyn.

 • Umowy 2008.04.01

  Program do obsługi umów i kadr dla małej firmy. Umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowy cywilne, umowy o pracę. Rozliczenia okresowe i roczne. Koperty, listy, strony adresowe. Terminarz. Kasa, wpłaty, wypłaty, przelewy.

delegacje Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 62 użytkowników pobrało delegacje z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: delegacje