Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

debian

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
39
Opis - debian

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 39 użytkowników pobrało debian z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Debian

  Debian jest dystrybucją Linux przeznaczoną głównie dla zaawansowanych użytkowników. W ramach Debian rozpoczęte zostały projekty mające na celu stworzenie dystrybucji systemu GNU/Hurd, BSD a nawet dystrybucji wolnego oprogramowania Debian na Windows (w tym 7).

 • Debian 4.0r5 (i386)

  Debian to system operacyjny oparty na GNU/Linuks.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  39
  Pobierz za darmo debian . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ubuntu 8.04.1.1 LTS

  Ubuntu to kompletny, w pełni spolonizowany i niezwykle przyjazny dla użytkownika system operacyjny oparty na Debianie.

 • Banshee 2.1

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • KDE 4.3

  KDE to znakomite środowisko graficzne, niezwykle popularne w systemach Linux.

debian Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 39 użytkowników pobrało debian z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: debian