Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

darkest of days

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1921
Opis - darkest of days

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 1921 użytkowników pobrało darkest of days z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Darkest of Days

  Darkest of Days to pierwsza gra akcji studia 8Monkey Labs, w której jako amerykański żołnierz walczymy w historycznych bataliach z XIX w. w trybie FPS. Postać, której działaniami kierujemy w darkest of days, nazywa się Alexander Morris. Już 8 września nastąpi światowa premiera gry, nie ma natomiast nadal planów wydania darkest of days po polsku. Już teraz wypróbuj jednak wersję anglojęzyczną darkest of days - pobierz zajmujące 740MB demo przy użyciu poniższego linka darkest of days download. W wersji demonstracyjnej darkest of days za darmo możesz wziąć udział w dwóch bitwach: Little Bighorn i Antietam.

 • Darkest of Days trailer

  Trailer do gry Darkest of Days.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1921
  Pobierz za darmo darkest of days . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kody do Darkest of Days

  Darkest of Days to debiutant na rynku gier, jeśli chodzi o strzelanki, który przenosi graczy w czasie i pozwala na rozegranie licznych i tragicznych bitew z dziejów świata.

 • 6 days in Fallujah

  Gra Six days in Fallujah to tytuł, który ma być wydany w marcu bieżącego roku i w przeciwieństwie do innych gier akcji bazowany jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie rozegrały się na początku wojny w Iraku.

 • Six Days In Fallujah

  Six Days In Fallujah to tytuł, który z pewnością spodoba się miłośnikom shooterów w stylu Call of Duty czy Battlefield. Jak sama nazwa wskazuje, przenosimy się tu do współczesnego teatru wojny, a konkretnie do Faludży.

darkest of days Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 1921 użytkowników pobrało darkest of days z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: darkest of days