Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dancehall queen

Data dodania:
2016-10-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
97
Opis - dancehall queen

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 97 użytkowników pobrało dancehall queen z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Flight of the Amazon Queen

  Flight of the Amazon Queen zadowoli każdego miłośnika gier przygodowych. Jako pilot samolotowy Joe King musimy zmierzyć się z mafią.

 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

 • Data dodania:
  2016-10-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  97
  Pobierz za darmo dancehall queen . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Guitar Hero: Greatest Hits

  Guitar Hero: Greatest Hits to największe przeboje, które możesz wykonywać.

 • Pro Evolution Soccer 2

  Pro Evolution Soccer 2 to ostatnia część najlepszej piłki nożnej na konsolę PlayStation, będąca kontynuacją serii znanej kiedyś jako ISS Pro Evolution.

 • Guitar Hero: Metallica

  download free Guitar Hero Metallica po polsku za darmo pobierz

dancehall queen Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 97 użytkowników pobrało dancehall queen z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: dancehall queen