Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

czujnik ruchu

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
6036
Opis - czujnik ruchu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 6036 użytkowników pobrało czujnik ruchu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ThemeMagic 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  ThemeMagic to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach wyposażonych w czujnik ruchu.

 • iBell 3 3

  Aplikacja iBell to bardzo prosta i rozrywkowy program, który do swojego działania wykorzystuje wbudowany czujnik ruchu.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  6036
  Pobierz za darmo czujnik ruchu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • freeCAD 9.0

  freeCAD jest bezpłatnym programem służącym do projektowania z wbudowanym modułem symulowania ruchu.

 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.

 • ImageSpy 2.0.5

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

czujnik ruchu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 6036 użytkowników pobrało czujnik ruchu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: czujnik ruchu