Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

czaty

Data dodania:
2016-06-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
52
Opis - czaty

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-26 już 52 użytkowników pobrało czaty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Muvio 4.0

  Muvio jest multikomunikatorem charakteryzujący się estetycznym i atrakcyjnym graficznym interfejsem użytkownika.

 • AQQ 2 2

  Jeśli mówimy o „polskim komunikatorze”, zapewne większość z nas myśli o Gadu-Gadu i Tlenie. Są jednak i inne, które szybko zdobywają sobie popularność. Jednym z nich jest AQQ pl – nie tyle komunikator, co multikomunikator przeznaczony dla systemów Windows.

 • Data dodania:
  2016-06-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  52
  Pobierz za darmo czaty . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Motyl 2010

  Bezpieczeństwo w sieci to pojęcie dotyczące przede wszystkim ochrony przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i spamem. Jednak w przypadku młodszych użytkowników niezbędne jest też blokowanie stron z nieodpowiednią treścią.

 • WTW 0.8.22

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Tlen pl 6.00.3.77

  Tlen.pl 6.0.2.69 to drugi pod względem popularności polski komunikator internetowy. Aplikacja pozwala na komunikację z użytkownikami sieci Tlen.pl oraz Gadu-Gadu.

czaty Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-26 już 52 użytkowników pobrało czaty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: czaty