Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cytat

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
73
Opis - cytat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 73 użytkowników pobrało cytat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CyTaT 5.2

  CyTaT to olbrzymi, zawierający ponad 16 tysięcy pozycji zbiór sentencji i cytatów.

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  73
  Pobierz za darmo cytat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cite html wszystko o znaczniku składni HTML

  ...uja sie czesto cytaty. Czasami musi......e nie doslowny cytat, uzywamy znacz...

 • Jak wykonać formatowanie tekstu w HTML

  Podczas tworzenia st...... w tekscie dac cytat, dodajemy znac...

cytat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 73 użytkowników pobrało cytat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: cytat