Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cunter strike global offensive

Data dodania:
2016-07-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
5
Opis - cunter strike global offensive

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-13 już 5 użytkowników pobrało cunter strike global offensive z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Counter Strike: Global Offensive

  Counter-Strike: Global Offensive zaoferuje graczom wiele nowości w postaci rozbudowanego arsenału czy też systemu dobierania przeciwników do pojedynków sieciowych. Autorom udało się mimo to zachować najlepsze rozwiązania z wcześniejszych części. Dzięki temu Global Offensive będzie stanowiło swego rodzaju odświeżenie serii, która jednak nie zerwie całkowicie z jej najważniejszymi założeniami.

 • Global Agenda

  Bójcie się konkurenci Global Agenda Online, gdyż nadchodzi tytuł, którego potencjał może przyćmić większość dostępnych do tej pory strzelanek sieciowych.

 • Data dodania:
  2016-07-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  5
  Pobierz za darmo cunter strike global offensive . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Global Agenda trailer

  Jeśli uważasz, że krótki opis gry to za mało, to musisz obejrzeć bardzo dobry Global Agenda trailer, który zdradza wiele szczegółów odnośnie gry, takich jak np. - na czym ma polegać rozgrywka, jakie postacie w niej znajdziemy, czy choćby jak sama gra wygląda.

 • Global Agenda gameplay

  Global Agenda to strzelanka sieciowa z widokiem zza pleców bohatera, w którą od początku lutego mają okazję grać gracze na całym świecie. Tytuł ten przenosi nas w XXII wiek, na Ziemię, która różni się znacznie od tego co mamy teraz.

cunter strike global offensive Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-13 już 5 użytkowników pobrało cunter strike global offensive z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: cunter-strike global offensive